Yükleniyor..
Telefon :
0352 222 5008
Addres :
Sahabiye mah. Ahmet Paşa cad. Özal Plaza No: 30/40 Kocasinan / Kayseri
Email :
info@sunbera.com

KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK ZİRVESİNE TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİNDEN TAM DESTEK

Sunbera İletişim Kurucusu Ayşegül Sünbül “Kadının ekonomiye katılımı bir cinsiyet meselesi değil, toplumsal bir meseledir. Bu anlamda, bu yolda da kadın ve erkek her daim yanyana yürümelidir.
Anadolu kadın iş gücünün temsilcisi olarak bu jüri kurulunda yer almaktan dolayı ayrıca mutluyum.Farkındalığı yüksek ve üreten bu organizasyona öncülük eden Sayın Sultan Tepe ve Sayın Celal Toprak’a tüm juri üyelerimize emeği geçen herkese ve de desteklerinden dolayı Sayın İsmail Gülle’ ye sonsuz teşekkür ederim.”
2. Kez düzenlecek olan “Ekonomide Kadın Eli” temalı Kadın Girişimciliğe Destek Zirvesine Türkiye İhracatçılar Meclis’inden tam destek.

Rol model olmuş , ürettiği değerle ülkemize ve toplumumuza fayda sağlayan ilham veren ve cesaretlendiren kadın girişimciliğin ödüllendirileceği zirve toplantısı TİM Kadın Konseyi Üyesi ve Juri Başkanı Sayın Sultan Tepe ev sahipliğinde, TİM Başkanı İsmail Gülle iştirakleri ve YAPDER Başkanı Sayın Celal Toprak başkanlığında gerçekleştirildi. Bu yıl kadın istihdamına destek veren erkeklerinde ödüllendirileceği bir kategoride eklendi.

2. si düzenlenecek olan zirve 30 Ekim 2019 da Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

Sunbera Gündem
Sunbera

Diğer Yazılar