Yükleniyor..
Telefon :
0352 222 5008
Addres :
Sahabiye mah. Ahmet Paşa cad. Özal Plaza No: 30/40 Kocasinan / Kayseri
Email :
info@sunbera.com

KİLİM MOBİLYADAN BİR “İLK”

Türkiye markalı mobilya sektörünün öncü kuruluşu Kilim Mobilya A.Ş., bir yandan Endüstri 4.0 uyumlu üretim odaklı yeni teknoloji yatırımlarını sürdürürken,bir yandan da maviyakalı çalışanlarını yeni üretim süreçlerine hazırlamak için eğitim çalışmalarına ağırlık veriyor.

Kayseri´de ilk “Meslek Lisesi Sanayi İşbirliği”ni gerçekleştiren Kilim Mobilya´nın maviyakalı çalışanları, kalfalık ve ustalık eğitimlerini tamamlayıp, belgelerini aldılar.

Kilim Mobilya´nın, hizmet ve ürün kalitesini artırmaya yönelik maviyaka mesleki yeterlilik belgelendirmeleri töreni, şirket yönetiminin yanısıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezai Çamdalı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, KAYSO Başkan Yardımcısı Ahmet Gümüşçü, KAYSO Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Mehmet Akkaş, Özağaç İş Sendika Kayseri Şube Başkanı Şaban Demir ve Osman Düşüngel Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ali Savaşçıhabeş´in katılımıyla gerçekleşti.

Düzenlenen törende, Kilim Mobilya´nın 74 maviyakalı personeli, mesleki yeterlilik belgelerini aldılar.


Kaynak: http://www.buyukkayseri.com/haber/-kilim-mobilyadan-egitim-atagi-42026.html?fbclid=IwAR0okebwnWL8i_pI68bQ4JebUUnSc4nhc9g3KU8MS30ksgxMZb0Z-atHIg0

Sunbera Gündem
Sunbera

Diğer Yazılar